Łączność ze światem do w dzisiejszym dniu to już standard. Posiadamy specjalnie przygotowaną ofertę, dzięki której będą mogli Państwo zapewnić swoim klientom dostęp do Internetu bądź własnego, wewnętrznego portalu.

Puby, kawiarnie i restauracje - oferujemy wdrożenie oraz utrzymanie u Państwa sieci bezprzewodowej, dzięki której Państwa klienci będą mogli swobodnie korzystać z Interntu. Badania pokazują iż zastosowanie punktów Hotspot (bezprzewodowej łączności) pozwala znacznie zwiększyć zadowolenie oraz ilość gości (nawet o 30%). Punkty takie w sposób bezpieczny umożliwiają przeglądanie stron WWW oraz sprawdzenie poczty email.


Hotele i pensjonaty - oferujemy wdrożenie w budynku dostępu do Internetu lub też własnego wewnętrzengo portalu, w którym Państwa klienci będą mogli sprawdzić aktualny stan swojego rachunku, zamówić posiłek, bądź też uzyskać dodatkowe informacje. Dostęp do sieci może być zrealizowany zarówno przy wykorzystaniu technologii przewodowej jak i bezprzewodowej, dzięki której Państwa klienci będą mogli przeglądać strony WWW i sprawdzać pocztę z dowolnego miejsca.


Oprócz zapewnienia dostępu do sieci nasza oferta obejmuje także utworzenie i prowadzenie portalu wewnętrznego, który może pełnić ważną funkcję przy kontakcie z klientami. Będą oni mogli w sposób automatyczny sprawdzić menu, zamówić posiłek, dokonać rezerwacji czy zamówić taksówkę. Portal wewnętrzny daje ogromne możliwości wykorzystania, nie tylko w zakresie komunikacj z klientem, ale także wewnętrznej organizacji pracy, dzięki czemu staje się coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem. Wachlarz oferowanych przez niego zalet jest praktycznie nieograniczony i zależy jedynie od Państwa.


W przypadku oddalonych od siebie obiektów, oferujemy wdrożenie sieci VPN (Wirtualnych Sieci Prywatnych) dzięki której, będzie możliwa między nimi bezpieczna komunikacja. Mogły one w ten sposób korzystać z centralnego portalu wewnętrznego, dzięki czemu klienci uzyskają dostęp do spójnej i aktualnej informacji o całej Państwa firmie. Będą mogli sprawdzać wolne miejsca, dokonywać rezerwacji i jendocześnie zamawiać posiłki będąc fizycznie w innym miejscu niż to, do którego aktualnie zmierzają.


Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą rozwiązań korporacyjnych, obejmującą wszystkie pozostałe aspekty wykorzystania systemów informatycznych i rozwiązywania problemów z nimi związanych więcej »