Oferujemy obsługę i wsparcie informatyczne, dzięki którym będą mogli Państwo podnieść efektywność pracy przy komputerze. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i dla firm. Oprócz pakietów współpracy oferujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje, a także dajemy Państwu możliwość miłego spedzenia wolnego czasu w towarzystwie znajomych.

Biznes

Posiadamy rozbudowaną ofertę skierowaną do klientów biznesowych, dla których systemy informatyczne od dłuższego czasu stały się podstawą funkcjonowania. Ich bezawaryjność i pewność działania w sposób bezpośredni przekładają się na wyniki uzyskiwane przez firmę. Dla naszych klientów nie chcemy być jedynie "dochodzącymi informatykami", rozwiązującymi pojedyncze problemy, lecz prawdziwym działem informatycznym, na którym można polegać i który w pełni angażuje się w rozwój i budowanie pozycji firmy.. więcej »

Klienci indywidualni

Użytkownicy domowi bardzo często spotykają się z różnymi problemami informatycznymi. Podłączenie do Internetu, oprócz wielu zalet, niesie za sobą wiele zagrożeń. Obejmują one wirusy, włamania oraz szereg innych aspektów. Często zdarzają się sytuacje utraty danych, uszkodzenie oprogramowania bądź też całych urządzeń. W odpowiedzi na to nasi klienci podlegają kompleksowej obsłudze informatycznej.. więcej »

Szkolenia

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest niezwykle istotne zarówno dla pracowników, jak i osób indywidualnych. Dysponujemy dobrze wyposażonym lokalem szkoleniowym, w którym mogą Państwo poszerzać zakres swoich umiejętności pod okiem wykwalfikowanych trenerów.. więcej »

Rozrywka

Wiemy iż dobra zabawa ze znajomymi to najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia Kafejki Internetowej (części bądź całości), w której mogą zorganizować wspólne spotkania.. więcej »